13 LO w Szczecinie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

OBÓZ INTEGRACYJNY GM


Wieści obozowe

...a oto MY i nasza WSPANIAŁA KADRA!!!

GALERIA OBOZOWA:


6 dzień - 28.08.2016

...zajęcia do wyboru...

GALERIA OBOZOWA:


5 dzień - 27.08.2016

Dziś rano przeszliśmy niezwykle przyjemną ale i wymagającą nadmorską drogę do Trzęsacza. Na szczęście odpoczęliśmy wracając kolejką wąskotorową. Po południu zagraliśmy w klasową Mafię, a następnie niektórzy z nas uczestniczyli we Mszy św. Pozostali brali udział w zajęciach sportowych na terenie ośrodka. Po kolacji odbyła się finałowa część obozowego Omnibusa, który wygrała klasa 1 L, a my awansowaliśmy z IV miejsca na II. Późnym wieczorem, zamiast udać się na ciszę nocną, przeżyliśmy nocną przygodę z astronomią, w czasie której pan Skowron uchylił przed nami skrawek tajemnic nieba.  
Klasa 1 n

GALERIA OBOZOWA:


4 dzień - 26.08.2016

Tego poranka obudziliśmy się dobrze nastawieni do czekającego nas dnia. Po pysznym śniadaniu, chętni obozowicze rozegrali turniej szachowy, a pozostali wybrali się na plażę, gdzie czekały ich gry i zabawy. Pogoda nam sprzyjała. Kolejnym punktem programu był obiad, a po nim turniej dwóch ogni. Oba mecze zakończyły się naszą zasłużoną wygraną. Następnie odbyliśmy pierwsze  lekcje matematyki. Po kolacji poszliśmy z naszą wychowawczynią na lody. Bardzo miło spędziliśmy ten słoneczny, bezchmurny dzień. Mamy nadzieję, iż jutrzejszy będzie równie ciekawy….
Klasa 1 m

GALERIA OBOZOWA:


3 dzień - 25.08.2016

Poranek rozpoczęliśmy rozgrzewkowym  biegiem nad morze (dla chętnych) Po śniadaniu rozgrywaliśmy mecze „kocówki” i piłki nożnej, w  obu zajęliśmy trzecie miejsce.  Do południa prowadziliśmy również obserwacje teleskopowe Księżyca.  Następnie po pysznym obiedzie poszliśmy  na plażę budować rzeźby z piasku. Wieczorem odbyła się druga część obozowego Omnibusa, która zakończyła się zwycięstwem naszej klasy. Wiwat I L  
Klasa 1 l

GALERIA OBOZOWA:


2 dzień - 24.08.2016

Dzień rozpoczęliśmy porannym bieganiem. Po śniadaniu wszystkie klasy udały się na plażę. W rozgrywkach plażowej piłki nożnej zwyciężyła klasa 1 n. Nam najbardziej podobało się zakopywanie koleżanek i kolegów w piasku. Po obiedzie odbyły się rozgrywki  w dwa ognie. Walczyliśmy dzielnie i porażkę też znieśliśmy dzielnie. W wieczornym turnieju wiedzy Omnibus okazało się, że nikt nie wie jak wygląda marchewka. Dzień był długi i wspaniały.
Klasa 1 o

GALERIA OBOZOWA:


1 dzień - 23.08.2016

Nasza przygoda w gimnazjum rozpoczęła się od obozu integracyjnego w Pogorzelicy. Na pierwszych zajęciach z panem pedagogiem oficjalnie zapoznaliśmy się z koleżankami i kolegami z klasy. Później śpiewaliśmy piosenki z panem Szawdziańcem. Było bardzo oryginalnie. Po pysznym obiedzie mieliśmy okazję dokładnie poznać swoje zainteresowania pod kierunkiem wychowawcy, a następnie zmierzyć się z innymi klasami w sportowej rywalizacji. Wieczorem poznaliśmy towarzyszącą nam na obozie część grona pedagogicznego oraz zasady obowiązujące na obozie.
Klasa 1 n

GALERIA OBOZOWA:Planowany powrót: 29.08.2016 r. około godz. 12.00


*miejsce:

POGORZELICA

*termin:

23.08. – 29.08.2016 r.


>>OBOZOWY NIEZBĘDNIK

POGORZELICA 2015

Więcej…

Strona 1 z 2