13 LO w Szczecinie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

WIEŚCI Z BURSY

SPORT


Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Internatu

O zaszczytny tytuł mistrza rywalizowało 12 zawodników. Zwycięzcą został Jakub Chyży, drugie miejsce zajęła Kasia Bęgowska, a trzecie - Kacper Krawczyk. Gratulujemy!

GALERIA:

WITAMY PIERWSZAKÓW


Integracja klas pierwszych...

...przygotowana przez starszych mieszkańców internatu polegała na wspólnej zabawie wokół quizu muzycznego. Było aktywnie, ciekawie, wesoło. Serdeczne podziękowania za przygotowanie i poprowadzenie imprezy dla Michała i Kacpra z Młodzieżowej Rady Internatu.

GALERIA:

WYBORY 2021


Policzyliśmy każdy głos…

W internacie dbamy o rozwijanie wśród wychowanków idei samorządności, która ma niezwykłe znaczenie w przygotowaniu młodych ludzi do wypełniania obowiązków obywatelskich. Zgodnie z tym założeniem, na drodze przeprowadzonych 27 września 2021 wyborów (frekwencja 91.6%), ukonstytuowała się Młodzieżowa Rada Internatu, w skład której weszło 11 osób. Życzymy powodzenia w pracy na rzecz społeczności naszej placówki:)

GALERIA:

WIGILIA 2019


Spotkanie wigilijne jak zawsze u nas było pełne radości i wzruszenia, nie zabrakło ciepłych słów i serdecznych gestów. Jak zawsze pachniało choinką, zachwycało świąteczną dekoracją, smakowało wybornie. Miło było posłuchać pięknych kolęd zaśpiewanych z uczuciem, na wesoło, z przytupem, aby wszyscy usłyszeli: „Wesołych świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!”

GALERIA:

SPACER ZE SZCZECIŃSKIM PRZEWODNIKIEM


W dniu 3 października udaliśmy się na spacer, który miał na celu zapoznanie nas z  historyczną  częścią Szczecina. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od Filharmonii Szczecińskiej, a następnie udaliśmy się do Zamku Książąt Pomorskich mijając po drodze Muzeum Przełomu. Szczeciński  przewodnik Pan Tomasz Wieczorek opowiedział nam  ciekawe historie na temat dziejów Szczecina,  m.in. historię Anny Jagiellonki i jej męża oraz historię o dzwonie na zamku. Zwiedziliśmy  Nowe –Stare Miasto  i przeszliśmy przez niesamowite Bulwary Piastowskie. Spacer nasz zakończyliśmy przy Wałach Chrobrego.
Pełni wrażeń
Uczestnicy spaceru

GALERIA:

Strona 1 z 23