SZACHY - FINAŁ WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY

Email

Dnia 14 grudnia w XIII Liceum w Szczecinie został rozegrany Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych 2017. Do sportowej rywalizacji o miano najlepszej szachowej drużyny w województwie przystąpiło 16 szkół.

Nasze Gimnazjum (ZSO nr 7) reprezentowali: Hanna Maruszczak (3m), Patryk Mike (2m), Damian Dąbrowski (3l), Szczepan Oleszkiewicz (3o).

Rozegrano siedem rund z tempem gry 10 min. + 5 sek. na zawodnika. Każda partia była niezwykle zacięta, a o końcowych wynikach zadecydowała ostatnia runda.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, życzymy powodzenia i sukcesów w przyszłym roku.

I miejsce ZSO nr 7 / GM nr 16 SZCZECIN

II miejsce SP nr 2 GRYFINO

III miejsce SP nr 7 KOŁOBRZEG

>> zobacz wyniki turnieju

GRATULACJE


GALERIA:

Email

Dnia 15 grudnia w Gimnazjum nr 16 w Szczecinie został rozegrany Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Szachach Drużynowych 2015., Tym razem do sportowej rywalizacji o miano najlepszej szachowej drużyny w województwie przystąpiło 13 szkół.
Nasze Gimnazjum reprezentowali: Maria Krzywnicka, Damian Dąbrowski, Bogusz Jednoralski, Kacper Ziemiuk i Kacper Kwaśniak.
Tradycyjnie rozegrano siedem rund po piętnaście minut na zawodnika. Każda partia była niezwykle zacięta, a o końcowych wynikach zadecydowała ostatnia runda.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, życzymy powodzenia i sukcesów w przyszłym roku.

I miejsce GM nr 16 SZCZECIN

II miejsce GM CHOSZCZNO

III miejsce GM nr 2 GRYFICE

>> zobacz wyniki turnieju

GRATULACJE


GALERIA:

Strona 1 z 3