TENIS ZIEMNY

Email

VIII Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Ziemnym

Szymon Urban i Łukasz Krzystek zwycięzcami turnieju tenisowego.

Piątek 13-go okazał się szczęśliwym dniem dla Szymona Urbana, który powtórzył sukces sprzed roku i ponownie został mistrzem szkoły w tenisie ziemnym. Tytuł wicemistrza zdobył Dawid Kurzawa, a trzecie miejsce zajął Damian Dąbrowski po zwycięstwie nad Bartoszem Bieleckim.
Wśród licealistów bezkonkurencyjny okazał się Łukasz Krzystek, który w finale pokonał zeszłorocznego triumfatora turnieju Piotra Skałę. W meczu o trzecie miejsce Mikołaj Karwacki uległ Antoniemu Martinkowi.
Gratulujemy.

GRATULACJE

Email

VI Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Ziemnym

Na kortach tenisowych Elite Sport Club,14 października 2015 r. odbyły się VI Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Ziemnym. Tym razem o tytuły mistrzowskie rywalizowało 16 zawodników. Poziom turnieju był wysoki, a mecze fazy grupowej i finałowej obfitowały w ciekawe zagrania. Wśród gimnazjalistów najlepszym okazał się Antoni Martinek, który w meczu finałowym pokonał Michała Wąchalskiego. Mistrzem XIII LO został Michał Stelter po zwycięstwie w finale nad Filipem Klimem.