Email

TURNIEJ RODZINNY 2013

Mateusz i p. Rafał Fryska znów najlepsi na korcie.

15 czerwca odbyły się II Mistrzostwa Szkoły Par Rodzinnych w Tenisie Ziemnym. Podobnie jak w ubiegłym roku triumfowali Mateusz i p. Rafał Fryska, którzy w finale pokonali Konrada i p. Joannę Banaś. W meczu o 3 miejsce, po dramatycznym tie-breaku, Jan i p. Marcin Krukowscy okazali się lepsi od Katarzyny i p. Marcina Olek.
Wszystkie spotkania były bardzo zacięte. W wielu obserwowaliśmy  niesamowite zwroty akcji, przełamania serwisów, bronione piłki setowe i meczowe, a niektóre zagrania mogłyby być ozdobą profesjonalnych turniejów tenisowych.
Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy i zapraszamy na korty Family Garden znów za rok.

GRATULACJE

TURNIEJ RODZINNY 2012

Korty Family Garden w Dołujach były 16 czerwca 2012 r. miejscem zmagań par rodzinnych w turnieju tenisa ziemnego.
W  walce o tytuł mistrzowski rywalizowało 9 par, a najlepsi okazali się Mateusz i p. Rafał Fryska, którzy w finałowym pojedynku pokonali Konrada i p. Joannę Banaś. Trzecie miejsce wywalczyli Alex i p. Adam Majewscy po zwycięstwie nad Katarzyną i p. Marcinem Olek.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do startu w przyszłym roku.